O nas

We get IT done.

W oparciu o najnowsze technologie dostarczamy naszym Klientom rozwiązania informatyczne dające wymierne korzyści w biznesie. W swoich działaniach stawiamy na jakość, specjalizację oraz dopasowanie rozwiązań do potrzeb klienta.

CONET Sieci i Systemy to zespół specjalistów z długoletnim doświadczeniem, który wspiera klientów podczas codziennych zadań i projektów, pomagając pracownikom i działom IT w wykonywaniu ich obowiązków poprzez usługę outsourcingu IT. W ramach outsourcingu, czyli zewnętrznej opieki informatycznej, świadczymy usługi administracji IT, helpdesku oraz serwisu IT. CONET dba również o bezpieczeństwo firmowych danych i zasobów stosując najwyższej klasy oraz najnowsze rozwiązania, codziennie sprawdzając poziom i jakość zabezpieczeń oraz przeprowadzając przeglądy IT, które mogą ujawnić ewentualne luki w tym bezpieczeństwie i je skorygować. Pracujemy również nad własnymi rozwiązaniami, które podniosą poziom bezpieczeństwa IT naszych klientów. Nasz produkt SigMail pozwala na bezpieczne przesyłanie, nawet poufnych załączników, dzięki szyfrowaniu danych w trakcie ich wysyłania oraz wymaganej autentyfikacji przy ich otwieraniu. 

CONET Sieci i Systemy, jako autoryzowany partner Microsoft, sprzedaje i wdraża produkty tej firmy. Zapewniamy pomoc zarówno w doborze najodpowiedniejszych licencji, pomagamy wdrożyć nowe technologie w firmie i zapewniamy bezpieczne rozpoczęcie korzystania z usług chmurowych.

Po wdrożeniu nowych technologii, kolejnym krokiem naszych klientów jest rozwój aplikacji, dostosowanie ich do własnych potrzeb czy nawet automatyzacja procesów wewnątrz firmy. Nasi specjaliści, dzięki takim usługom jak Microsoft Power Bi, z powodzeniem pomagają naszym klientom usprawniać procesy biznesowe i wprowadzić organizacje na nowe tory rozwoju. 

Specjalizujemy się również w doborze i serwisowaniu sprzętu komputerowego. Nasi technicy, śledząc najnowsze trendy i nowości hardware’owe, dobiorą najodpowiedniejszy sprzęt, nawet dla najbardziej wymagających klientów. Od biznesowych laptopów, w tym również Microsoft Surface, przez wydajne komputery desktopowe, aż po serwery (wirtualne i fizyczne), na których można bezpiecznie przechowywać dane – pomożemy rozplanować optymalną konfigurację, wdrożyć ją w firmie i przygotować tak, aby były gotowe do pracy. 

CONET Sieci i Systemy świadczy usługi informatyczne od A-Z. Pomagamy naszym klientom w wypełnianiu ich codziennych obowiązków jak i dużych wyzwaniach. 

Masz pytania?

Napisz Do nas: