O nas

We get IT done.

W oparciu o najnowsze technologie dostarczamy naszym Klientom rozwiązania informatyczne dające wymierne korzyści w biznesie. W swoich działaniach stawiamy na jakość, specjalizację oraz dopasowanie rozwiązań do potrzeb klienta.

CONET Sieci i Systemy to zespół specjalistów z długoletnim doświadczeniem, który wspiera klientów nie tylko podczas codziennych zadań, pomagając pracownikom i działom IT w wykonywaniu ich obowiązków poprzez usługi helpdesk i administracji IT. CONET dba również o bezpieczeństwo firmowych danych i zasobów stosując najwyższej klasy oraz najnowsze rozwiązania, codziennie sprawdzając poziom i jakość zabezpieczeń oraz przeprowadzając przeglądy IT, które mogą ujawnić ewentualne luki w tym bezpieczeństwie i je skorygować. Pracujemy również nad własnymi rozwiązaniami, które podniosą poziom bezpieczeństwa IT naszych klientów. Nasz produkt SigMail pozwala na bezpieczne przesyłanie, nawet poufnych załączników, dzięki szyfrowaniu danych w trakcie ich wysyłania oraz wymaganej autentyfikacji przy ich otwieraniu. 

CONET Sieci i Systemy, jako autoryzowany partner Microsoft, sprzedaje i wdraża produkty tej firmy. Zapewniamy pomoc zarówno w doborze najodpowiedniejszych licencji, pomagamy wdrożyć nowe technologie w firmie i zapewniamy bezpieczne rozpoczęcie korzystania z usług chmurowych. Dodatkowo, oferujemy również serię webinarów, szkoleń i warsztatów gwarantujących płynne przejście do korzystania z najnowszych technologii, zarówno od strony technicznej, jak i użytkowej. 

Po wdrożeniu nowych technologii, kolejnym krokiem naszych klientów jest rozwój aplikacji, dostosowanie ich do własnych potrzeb czy nawet automatyzacja procesów wewnątrz firmy. Nasi specjaliści, dzięki takim usługom jak Microsoft Power Bi, z powodzeniem pomagają naszym klientom usprawniać procesy biznesowe i wprowadzić organizacje na nowe tory rozwoju. 

Specjalizujemy się również w doborze i serwisowaniu sprzętu komputerowego. Nasi technicy, śledząc najnowsze trendy i nowości hardware’owe, dobiorą najodpowiedniejszy sprzęt, nawet dla najbardziej wymagających klientów. Od biznesowych laptopów, w tym również właśnie Surface, przez wydajne komputery desktopowe, aż po serwery (wirtualne i fizyczne), na których można bezpiecznie przechowywać dane – pomożemy rozplanować optymalną konfigurację, wdrożyć ją w firmie i przygotować tak, aby były gotowe do pracy. 

CONET Sieci i Systemy świadczy usługi informatyczne od A-Z. Pomagamy naszym klientom w wypełnianiu ich codziennych obowiązków jak i dużych wyzwaniach. Napisz nam, czego potrzebujesz, a na pewno Ci w tym pomożemy. 

Masz pytania?

Napisz Do nas: