Surface Laptop 4

Załatwiaj sprawy dzięki większej mocy do wykonywania wielu zadań naraz, nawet o 70% wyższej szybkości, dłuższemu czasowi pracy baterii oraz eleganckiej i niezwykle smukłej konstrukcji lekkiego biznesowego laptopa.

Czytaj więcej »

Surface Laptop Go

Najlżejszy laptop do codziennej pracy. Zrób wrażenie dzięki Surface Laptop Go – komputerowi, który łączy wydajność, czas pracy baterii i piękny wygląd, aby pomóc Ci wykonać każde zadanie.

Czytaj więcej »

Surface Pro X

Z obsługą łączności LTE Advanced Pro

Przekrocz oczekiwania dzięki niesamowicie szybkiemu i zawsze gotowemu do pracy urządzeniu Surface Pro X. Bądź o krok do przodu dzięki naszemu ultrasmukłemu urządzeniu 2 w 1, które zapewnia wydajność, czas pracy baterii i podstawowe narzędzia, na których możesz polegać.

Czytaj więcej »

Surface Pro 7+ dla firm

Nasz klasyczny, niezwykle lekki komputer 2 w 1 dla firm jest szybszy niż kiedykolwiek i pozwala Ci działać wydajnie dzięki udoskonalonej baterii, która starcza na cały dzień. Teraz z opcjonalnym modułem 4G LTE Advanced.

Czytaj więcej »

Surface Go 2

Zachowaj łączność w miejscu, w którym akurat pracujesz, za pomocą tego kompaktowego urządzenia 2 w 1. Dzięki pełni możliwości systemu Windows 10 ten lekki biznesowy laptop i tablet w jednym pozwala pracownikom bez problemu robić to, co do nich należy.

Czytaj więcej »

Surface Book 3

Najpotężniejszy jak dotąd komputer Surface łączy wydajność ze wszechstronnością. Szybkość działania, piękną grafikę i długi czas pracy baterii dopełnia uniwersalność solidnego laptopa, tabletu z mocnym procesorem i przenośnego komputera do pracy twórczej.

Czytaj więcej »

Masz pytania?

Napisz Do nas: